vivus.pl

Browse By

Tanie pożyczki internetowe

Polacy stają się coraz biedniejsi. Główną przyczyną tego stanu rzeczy jest oczywiście ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny, ale także duże bezrobocie występujące w naszym kraju. Nie mamy pieniędzy, więc nie mamy z czego odkładać na nagłe sytuacje, które wymagają od nas posiadania większej kwoty gotówki.

Bardzo często więc pożyczamy pieniądze od banków i instytucji pozabankowych, a także od rodziny i przyjaciół. Nie każdy ma jednak możliwość uzyskania kredytu bankowego, czy też pożyczenia pieniędzy od rodziny. Dużą popularnością cieszą się w naszym kraju ostatnio tanie pożyczki internetowe. Głównie ze względu na swoją szeroką i łatwą dostępność dla pożyczkobiorców oraz wysoką przyznawalność.

Charakteryzują się one głównie tym, że nie musimy dokonywać wielu formalności, aby taką pożyczkę otrzymać. Nie potrzebujemy też wielu dokumentów, zazwyczaj wystarcza sam dowód osobisty. Możemy je otrzymać całkowicie online, bez wychodzenia z własnego domu. Pożyczki takie są również tanie, przynajmniej te zaciągane przez nas po raz pierwszy. Często bowiem firmy pożyczkowe oferują nam pierwszą swoją pożyczkę dosłownie za darmo.

Nie są to duże kwoty, bowiem osiągają za pierwszym razem maksymalnie wysokość 1.600 zł, jak w przypadku firmy vivus.pl, ale za to oddajemy dokładnie tyle, ile pożyczyliśmy. Firma nie ukrywa przed nami żadnych kosztów, ani dziwnych opłat. O wszystkich jesteśmy poinformowani na samym początku, już wnioskując o pożyczkę. Taka promocja taniej lub darmowej pożyczki internetowej to wspaniały ratunek dla wielu osób.

Wiąże się ona jednak z koniecznością jej spłaty w ustalonym terminie, który zwyczajowo wynosi 30 dni. Jeżeli nie jesteśmy w stanie dochować tego terminu, pożyczka przestaje być już dla nas taka tania. Aby uniknąć windykacji, zmuszeni jesteśmy bowiem do dokonania opłaty za każdorazowe przesunięcie terminu spłaty zobowiązania zaciągniętego przez nas wobec firmy. Kwota takiego przedłużenia uzależniona jest oczywiście od kwoty naszej pożyczki, ale także od terminu, o który przedłużamy termin spłaty.

Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *