vivus.pl

Browse By

Jak szybko można otrzymać pieniądze z Vivus?

Obecnie wszystkie firmy pożyczkowe szczycą się tempem rozpatrywania wniosków kredytowych. Nikt nie wątpi, że konkurencja na rynku wpłynęła pozytywnie na oferty proponowane wszystkim klientom, ale nie wszystkie firmy zainwestowały aż takie środki w bazę informatyczną jak vivus. Dzięki temu, że firma zainwestowała w otwarcie wielu kont bankowych, może znacznie szybciej księgować wpłaty od samych klientów.

To bardzo ważne w etapie rejestracji, gdzie nowy użytkownik musi potwierdzić swój numer konta poprzez dokonanie przelewu – jeśli jego bank znajduje się na liście banków Vivus, wtedy nawet w dziesięć minut firma kończy proces i dokonuje przelewu. A ponieważ przelewy wewnątrzbankowe są natychmiastowe, pieniądze można mieć w takiej sytuacji na koncie już po kwadransie.

Nawet jeśli ktoś posiada konto w innym banku a ma już pozytywną decyzję ze strony vivus – może także liczyć na to, że w ciągu piętnastu minut pieniądze będą na jego koncie. Dzieje się tak dlatego, że jest to jedna z niewielu firm na rynku, które biorą na siebie finansowy ciężar i do obcych banków zawsze wykonują przelew ekspresowy.

Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *