vivus.pl

Browse By

Co jest potrzebne, aby otrzymać pożyczkę w Vivus?

Do otrzymania pożyczki online wystarczy dzisiaj wyjątkowo niewiele dokumentów. Proces rejestracyjny ograniczony jest do minimum i za pomocą aplikacji mobilnej lub strony www wystarczy kilka chwil, aby stać się użytkownikiem Vivusa, a więc i jednocześnie jego klientem.

Do wypełnienia formularza rejestracyjnego potrzebny jest dokument osobisty – nie trzeba go skanować ani udostępniać firmie, niezbędne jest jedynie podanie z niego kluczowych danych, jak numer i seria lub numer pesel. Następnie po wpisaniu informacji o swoich dochodach i uzupełnieniu podstawowych informacji, niezbędne jest przekazanie jednego grosza zgodnie z instrukcjami zawartymi w wiadomości email wysłanej przez Vivus na adres użytkownika.

W dobie błyskawicznych ekspresów, oraz dzięki temu, że Vivus posiada konta w większości popularnych banków w Polsce, księgowanie tej wpłaty trwa kilka minut. I niewiele więcej czasu zajmuje firmie dokonanie przelewu z odpowiednią wnioskowaną kwotą na to samo konto z powrotem – o ile, rzecz jasna, wniosek o pożyczkę zostanie rozpatrzony pozytywnie.

Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *