vivus.pl

Browse By

Zaplo Opinie

Pożyczki zaplo
Pożyczki zaplo Opinie

Jedną z wielu firm oferujących obecnie Polsce udzielanie krótkoterminowych pożyczek na niewielkie kwoty jest firma Zaplo.pl. Oferuje ona tak zwane chwilówki dla wszystkich obywateli Rzeczypospolitej Polskiej, którzy ukończyli 21 rok życia i nie przekroczyli wieku wynoszącego 75 lat. Jedynym warunkiem jest aktualny dowód osobisty oraz dobra historia kredytowa. Nie otrzymamy bowiem pożyczki, jeżeli nasze dane widnieją w jakimkolwiek rejestrze dłużników, co firma zastrzega sobie na swojej stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Zaplo sp. z o.o.
Adres: ul. 17 Stycznia 56, 02-146 Warszawa
Telefon: 221 333 888
E-mail: kontakt@zaplo.pl
Strona www: www.zaplo.pl
Godziny pracy firmy: 06:00 – 23:00
NIP: 521-366-08-75
REGON: 146952871
KRS: 0000483782

zaplo.pl

Niezbędne jest również posiadanie aktualnego telefonu komórkowego oraz numeru rachunku bankowego prowadzonego na nasze nazwisko. W przypadku zaistnienia ryzyka kredytowego, zdarza się, że firma prosi również o przedstawienie dokumentu potwierdzającego wysokość osiąganych przez potencjalnego kredytobiorcę dochodów. Może być to zaświadczenie od pracodawcy, bądź też zeszłoroczny PIT, który składaliśmy w Urzędzie Skarbowym.

Zaplo.pl wymaga od nas, aby po rejestracji dokonać przelewu kwoty w wysokości wynoszącej 0,01 zł. Potwierdzamy w ten sposób swoją tożsamość i numer rachunku bankowego, na który chcemy, aby firma przelała środki.

Firma ta oferuje swoim klientom pożyczki, które spłaca się w wygodnych, miesięcznych ratach. Maksymalna kwota udzielonej pożyczki może wynieść 4.000 zł, a maksymalny okres jej spłaty wynosi 12 miesięcy. W przypadku nieterminowej spłaty, firma zastrzega sobie możliwość naliczania dodatkowych kosztów i opłat, zgodnie z zawartą umową.

Ciekawą formą nagradzania klientów jest opcja dodatkowego zarabiania, możliwa w tej firmie. Możemy bowiem polecać firmie klientów, na przykład naszych znajomych lub rodzinę. Musimy oczywiście otrzymać od nich na to zgodę. W przypadku zawarcia umowy pożyczki z polecaną przez nas osobą, Zaplo.pl wypłaca nam kwotę wynoszącą 30 zł. Tak też w przypadku polecenia pięciu osób, otrzymujemy aż 150 zł. Warto również zauważyć, że Zaplo.pl cieszy się dużą renomą i funkcjonuje nie tylko na polskim rynku, ale również na terenie Europy.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *