vivus.pl

Browse By

Zaimo Opinie

Pożyczki zaimo
Pożyczki zaimo Opinie

Zaimo jest jedną z firm funkcjonujących na polskim rynku internetowych pożyczkodawców. Jest spółka wchodząca w skład firmy Kreditech, która funkcjonuje na rynku pożyczkowym od lat. Zaimo oferuje pożyczki swoim klientom wyłącznie drogą internetową, na przejrzystych warunkach i zrozumiałych dla każdego zasadach. Firma specjalizuje się w ekspresowym udzielaniu pożyczek swoim klientom, dlatego cieszy się dużym zaufaniem wśród Polaków.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Zaimo.pl należy do Kredito24 Polska Sp. z o.o
Adres: ul. Chmielna 19 00-021 Warszawa
Telefon: 022 3074627
E-mail: info@zaimo.pl
Strona www: www.zaimo.pl
Godziny pracy firmy: pon-pt w godz. 10-18
NIP: 5252534005
REGON: 146209184
KRS: 0000429058

zaimo.pl

Podstawowym jej atutem jest możliwość otrzymania pożyczki nawet w wysokości 10.000 zł, co jest rzadkością wśród pożyczkodawców internetowych. Zaimo oferuje również dogodny okres spłaty ratalnej pożyczki, który może wynosić nawet 24 miesiące. Decydując się na taką formę pożyczki od Zaimo, po pierwsze powinniśmy zastanowić się nad wysokością kwoty, która nas interesuje. Następnie, po dokonaniu analizy, przystępujemy do rejestracji i aplikacji. Całość tego procesu odbywa się wyłącznie online. Nie potrzebujemy do tego żadnych dodatkowych dokumentów.

Zaimo nie określa żadnych progów pożyczkowych dla nowych klientów. Decyzja podejmowana jest przez system informatyczny po wprowadzeniu przez nas wszystkich niezbędnych danych osobowych i teleadresowych. Należy potwierdzić swoją lokalizację wnioskując o pożyczkę, ponieważ kredytobiorcy korzystający z usług firmy muszą być obywatelami Polski i znajdować się na jej terytorium.

Muszą być oni również pełnoletni, co potwierdzają wskazując swój numer pesel oraz numer i serię dowodu osobistego. Należy również potwierdzić numer swojego rachunku bankowego. Firma przewidziała na to trzy sposoby i jedynie jednym z nich jest przelew kwoty wynoszącej 0,01 zł. Ponadto, dla klientów którzy potwierdzają swoją tożsamość za pomocą portalu społecznościowego facebook, przewidziany jest bonus.

Warto zauważyć, że firma nie wymaga żadnych dodatkowych dokumentów, ani formalności, a po pozytywnej weryfikacji klienta, gotówka naprawdę szybko znajduje się na wskazanym przez nas w trakcie procesu weryfikacji rachunku bankowym.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *