vivus.pl

Browse By

Szybkagotówka Opinie

Pożyczki szybkagotowka
Pożyczki szybkagotowka Opinie

Szybka gotówka to nowa firma pożyczkowa na naszym polskim rynku. Oferuje ona tak zwane chwilówki, czyli pożyczki w niewielkich kwotach na dość krótki okres czasu, wybierany przez klienta. Charakteryzuje się ona dość łagodną formą spłaty zaciągniętego zobowiązania. Aby móc starać się o pożyczkę w firmie Szybka gotówka należy być przede wszystkim pełnoletnim obywatelem Rzeczypospolitej Polski. Trzeba mieć więc ukończone 18 lat. Oczywiście należy posługiwać się numerem pesel. Potrzebny jest także telefon komórkowy i nasz własny rachunek bankowy prowadzony pod naszym nazwiskiem oraz adres e-mail.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Szybka Gotówka sp. z o. o.
Adres: ul. Świętokrzyska 30/63 00-116 Warszawa Polska
Telefon: +48 22 208 77 80
E-mail: info@szybkagotowka.pl
Strona www: www.szybkagotowka.pl
Godziny pracy firmy: poniedziałek – piątek 10.00 – 18.00
KRS: 0000461830
REGON: 146670865
NIP: 5252554232

szybkagotowka.pl

Po pierwsze, aby otrzymać pożyczkę musimy wybrać jej kwotę oraz okres kredytowania, który nam odpowiada. Następnie, konieczne jest wypełnienie formularza internetowego o nasze podstawowe dane, niezbędne do udzielenia pożyczki.

Kolejnym krokiem jest dokonanie przelewu z naszego własnego rachunku bankowego kwoty w wysokości wynoszącej 0,10 zł. Jest to krok niezbędny do potwierdzenia naszej tożsamości pożyczkodawcy oraz naszego numeru rachunku, na który chcielibyśmy otrzymać pożyczkę. Po pozytywnej weryfikacji powinniśmy już otrzymać pieniądze na nasze konto. Oczywiście szybkość wpływu środków zależy od tego, jaki bank prowadzi nasz rachunek. Jeżeli jest to bank współpracujący również z firmą Szybka gotówka, to na przelew nie powinniśmy czekać dłużej niż 15 minut.

Możliwa do otrzymania przez nas kwota pożyczki mieści się w przedziale od 100 do 3.000 zł. Okres kredytowania wynosi maksymalnie 30 dni. Przy pierwsze pożyczce kwocie 100 zł nie ponosimy żadnych dodatkowych kosztów, ani opłat. Jeżeli jesteśmy świadomi tego, że nie będziemy w stanie spłacić udzielonej nam pożyczki w terminie, mamy możliwość przedłużenia terminu spłaty o 7, 14 lub też 30 dni.

Wysokość opłaty za takie wydłużenie terminu jest oczywiście uzależniona od kwoty udzielonej nam pożyczki oraz ilości dni, o jakie przesuwamy termin. Jest to duże udogodnienie, z którego klienci firmy bardzo często i chętnie korzystają. Pamiętajmy jedynie o tym, że opłata za przedłużenie nie zmniejsza kwoty kapitału do zwrotu.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *