vivus.pl

Browse By

Szybka Moneta Opinie

Pożyczki szybkamoneta
Pożyczki szybkamoneta Opinie

Potrzebujesz szybko gotówki i wiesz, że będziesz mógł szybko ją spłacić? Może przeglądasz strony oferujące chwilówki i nie możesz się zdecydować? Większość tego typu firm działa podobnie, na bardzo podobnych zasadach. Przyjrzyjmy się firmie oferującej swoje usługi pod adresem internetowym szybka-moneta.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Vega sp. z o.o.
Adres: ul. Na Załęczu 1, 31-587 Kraków
Telefon: 12 357 43 58
E-mail: biuro@szybka-moneta.pl
Strona www: www.szybka-moneta.pl
Godziny pracy firmy: pn-pt: 9.00 – 17.00 (dni robocze)
NIP: 9452081295
REGON: 120476540
KRS: 0000281138

szybka-moneta.pl

Oferta jest jasna. Zakres gotówki od 200 do 2500 złotych, z możliwością spłaty w terminie od pięciu do czterdziestu dni. Oprocentowanie jest dostosowane do długości okresu spłaty i pożyczanej gotówki. Kwotę i ilość dni regulujemy wygodnymi „suwakami”. W widocznych ramkach wyświetlane są kwoty spłaty, oprocentowanie i suma (koszt całej pożyczki z uwzględnieniem oprocentowania o raz terminu spłaty). Dlatego mamy już pełną kontrolę nad decyzją, jeszcze przed potwierdzeniem transakcji.

Wygodny jest również fakt, że wniosek rozpatrywany jest od ręki. Jedynie co musimy zrobić to wypełnić internetowy formularz z podstawowymi danymi i czekać na decyzję. Jeśli weryfikacja przeszła pomyślnie, musimy zrobić przelew na kwotę jednego grosza na podany numer konta z ustalonym tematem przelewu. Jest to zabieg obowiązkowy i zabezpieczający. Dzięki temu w stu procentach akceptujemy warunki. Na koniec pozostaje nam jedynie odebranie gotówki. Coraz częściej tego typu spółki oferują pierwszą pożyczkę za darmo, bez naliczania oprocentowania i dodatkowych kosztów. W tym wypadku jest to 500 złotych na okres 15 dni.

Więc jeśli już znaleźliśmy się na stronie szybka-moneta.pl i potrzebujemy niewielkiej kwoty, mamy możliwość pożyczenia jej za darmo. Jeśli wiemy, że nie będziemy mieli możliwości dokonania spłaty pieniędzy w terminie, istnieje możliwość przedłużenia okresu spłat. W takim wypadku będziemy musieli się liczyć z dodatkowymi kosztami, lecz jest to uwzględnione w szczegółowym regulaminie.

Jeśli zdecydowaliśmy się na pobranie gotówki, przeczytajmy dokładnie wszystkie warunki i obowiązujące zasady. Brak jakichkolwiek nieporozumień usatysfakcjonuje każdą ze stron. Wszystkie niezbędne informacje są dostępne na stronie internetowej. Nie czekaj i pożyczaj bezpiecznie!
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *