vivus.pl

Browse By

Sohocredit Opinie

Pożyczki sohocredit
Pożyczki sohocredit Opinie

Jedną z wielu firm oferujących Polakom tak zwane chwilówki, czy też szybkie pożyczki pozabankowe, bez zbędnych formalności jest Soho Credit. Jest to firma, króra zyskała już na polskim rynku swoją renomę. Szczególnie z uwagi na fakt, iż oferowane przez nią pożyczki są realizowane w ekspresowym tempie, bez zbędnych formalności i utrudnień. Obsługa pożyczki odbywa się całkowicie online.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Świętokrzyska 30/63, 00-116 Warszawa
Telefon: +48 222 668 302
E-mail: info@sohocredit.com
Strona www: www.sohocredit.pl
Godziny pracy firmy: 7:00 – 23:00
NIP: 525 254 26 60
REGON: 146381003
KRS: 0000439376

Klientem firmy Soho Credit może zostać każdy obywatel Polski, który mieści się w granicach wiekowych od 20 do 70 lat. Konieczne jest posiadanie ważnego dokumentu tożsamości, który potwierdza adres stałego zameldowania i zamieszkania na terytorium Rzeczypospolitej. Niezbędne jest również posiadanie rachunku bankowego, który jest prowadzony pod naszym nazwiskiem oraz aktywnego telefonu komórkowego.

Aby móc wnioskować o pożyczkę, należy na początku wypełnić krótki formularz rejestracyjny. Zostaniemy poproszeni o podanie naszych podstawowych danych osobowych i teleadresowych. Konieczne będzie również podanie numeru PESEL oraz numeru i serii dowodu osobistego, którym się legitymujemy.

Po pomyślnej rejestracji, system poprosi nas o dokonanie przelewu z naszego osobistego rachunku bankowego na wskazany przez siebie rachunek bankowy pożyczkodawcy. Ma to na celu przede wszystkim potwierdzenie podanej przez nas tożsamości oraz numeru rachunku bankowego, na który chcemy, aby pożyczka została przelana.Jeżeli wszystkie nasze dane będą zgodne i decyzja kredytowa wygenerowana przez system będzie pomyślna, możemy spodziewać się środków na koncie bardzo szybko, nawet w przeciągu kilkunastu minut.

Dla klientów, którzy o pożyczkę starają się po raz pierwszy dostępna jest pożyczka bez żadnych prowizji w kwocie wynoszącej 1.000 zł na okres 30 dni. Kwota ta zależy od oceny zdolności kredytowej. Po dokonaniu spłaty całości zobowiązania wobec Soho credit, możemy już wnioskować o kolejną pożyczkę. Maksymalna kwota, jaką może nam zaoferować firma wynosi 3.000 zł, a maksymalny okres kredytowania to 30 dni.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *