vivus.pl

Browse By

Saldo Opinie

Pożyczki saldo
Pożyczki saldo Opinie

Pożyczki nie muszą być trudne. Wręcz przeciwnie – pożyczanie może być prostsze niż myślisz. Odnawialne limity pożyczkowe SALDO to połączenie skandynawskiej rzetelności z nowoczesnością i wygodą. Wieloletnie doświadczenie na rynku błyskawicznych kredytów pozwoliło nam na stworzenie szybkiej, prostej i taniej platformy pożyczkowej. Wystarczy, że spełnisz podstawowe wymagania: musisz mieć ukończone 23 lata, być obywatelem Polski, posiadać pozytywną historię kredytową oraz rachunek bankowy. No i na koniec – złożyć wniosek o limit odnawialny na naszej stronie internetowej.

Dane firmy:

Nazwa firmy: TACT FINANCE SP. Z O.O
Adres: POSTĘPU 15C • 02-676 WARSZAWA
Telefon: (+48) 22 647 03 96
E-mail: kontakt@saldo.pl
Strona www: www.saldo.pl
NIP: 5213656388
REGON: 146899585
KRS: 0000492438

Otwarcie limitu odnawialnego SALDO to komfort i pewność. Brak ukrytych kosztów i spłaty indywidualnie dopasowane do klienta wyróżniają nas na tle konkurencji. Bezpieczeństwo, pewność i ekspresowe tempo – to rzadkie połączenie w świecie pożyczek. Ale nam się to udało. Dynamiczne zarządzanie pieniędzmi i czasem to odpowiedź na potrzeby klientów podejmujących równie szybkie decyzje.

Szalona impreza w szałowej sukni? Nieoczekiwane zaproszenie na górską wyprawę? Emocjonujące życie wymaga szybkich decyzji. Nie trać szans na niezapomniane chwile – baw się, odkrywaj i poznawaj razem z limitem odnawialnym SALDO. Z błyskawiczną pożyczką zaskoczyć Cię mogą przyjaciele i ich niezwykłe pomysły – ale nigdy nie zaskoczy Cię brak gotówki.

Nie potrzebujesz poręczeń – analizy wniosku opieramy na pewnych źródłach Biura Informacji Kredytowej i Biurach Informacji Gospodarczej, połączonych z naszą własną ewidencją. Kompetentnie i uczciwie podchodzimy do każdego klienta i wpasowujemy się w jego możliwości. Bez niejasności, zbędnych obciążeń i żmudnych formalności otwieramy całe swoje wieloletnie doświadczenie dla wygody i zadowolenia naszych pożyczkobiorców.

Marka SALDO należy do Tact Group – odpowiedzialnej i profesjonalnej grupy finansowej, działającej na rynku międzynarodowym już od 2007 roku. Sprawdzone rozwiązania z globalnej areny finansowej przekładamy na elastyczne usługi dla wyjątkowych ludzi.
SALDO.pl to wyższa jakość pożyczania!
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *