vivus.pl

Browse By

Provident Opinie

Pożyczki provident
Pożyczki provident Opinie

Firma Provident jest chyba najbardziej znaną i cenioną przez polskich kredytobiorców firmą, która oferuje krótkoterminowe pożyczki pozabankowe. Przez wiele lat zbudowała sobie silną pozycję na rynku i odpowiednią renomę, zyskując uznanie klientów i liczne nagrody konsumentów.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Provident Polska S.A.
Adres: ul. Polna 11 00-633 Warszawa
Telefon: 600 400 300
E-mail: bok@provident.pl
Strona www: www.provident.pl
Godziny pracy firmy: 7:00 – 21:00
NIP: 525-15-71-292
REGON: 011994880
KRS: 5251571292

provident.pl

Firma ta ma w swojej ofercie pożyczki indywidualne, ale także dla firm i pożyczki konsolidacyjne przeznaczone na spłatę tak zwanych chwilówek zaciągniętych w innych firmach. Możemy starać się o otrzymanie pożyczki w kwocie od 300 zł do nawet 10.000 zł z okresem spłaty od 7 do 21 miesięcy.

Bardzo wygodną formą jest wnioskowanie o pożyczkę w Providencie. Możemy zdecydować się na wysłanie wstępnego zapytania kredytowego w formie online, wtedy na wstępną odpowiedź czekamy dosłownie parę sekund. Inną opcją jest wykonanie połączenia telefonicznego, lub też skierowanie za pośrednictwem Internetu formularza z prośbą o kontakt. Firma zawsze oddzwania do klienta maksymalnie w przeciągu 24 godzin ze wstępną ofertą.

Aby uzyskać więcej informacji o proponowanej nam ofercie, konieczne jest umówienie się z konsultantem firmy w naszym miejscu zamieszkania lub w placówce terenowej firmy. Możemy zawsze liczyć na elastyczne godziny i dostosowanie się konsultanta do naszych potrzeb. Firma oferuje nam dwie opcje – pakiet przelew internetowy, lub gotówkę do ręki. Tak też później będziemy dokonywać spłaty rat w systemie tygodniowym lub miesięcznym.

Decyzja o przyznaniu pożyczki jest podejmowana przez firmę niezwłocznie i czasami możemy liczyć na otrzymanie gotówki nawet w ciągu tego samego dnia. Aby wnioskować o nią, potrzebny jest nam jedynie dowód osobisty, który potwierdza nasze stałe miejsce zamieszkania. W niektórych przypadkach firma prosi również o dostarczenie zaświadczenia o dochodach od pracodawcy.

To co cechuje Providenta, to przede wszystkim rzetelność i wiarygodność firmy. Brak jest ukrytych kosztów, o wszystkich koniecznych do zapłaty jesteśmy poinformowani przez konsultanta, kiedy podpisujemy z nim umowę pożyczkową. Jest to firma z wieloletnim doświadczeniem i solidna.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *