vivus.pl

Browse By

Ofin Opinie

Pożyczki ofin
Pożyczki ofin Opinie

Jedną z dziesiątek firm, które oferują na terenie Rzeczypospolitej Polskiej krótkoterminowe pożyczki gotówkowe pozabankowe jest firma Ofin.pl. Każdy, kto znalazł się w nagłej potrzebie finansowej i komu zależy na sprawnej obsłudze oraz szybkim otrzymaniu środków na konto, bez wychodzenia z domu, powinien zdecydować się na usługo właśnie tej firmy.

Dane firmy:

Nazwa firmy: SFERA FINANSÓW S.A.
Adres: ul. Sabały 60, 02-174 Warszawa
Telefon: 79 55 71 300
E-mail: biuro@sfera-finansow.pl
Strona www: www.ofin.pl
Godziny pracy firmy: 8:00 – 20:00
NIP: 5222999573
REGON: 146309425
KRS: 0000434033

ofin.pl

Pierwszą pożyczkę firma oferuje do wysokości 1.500 złotych, bez dodatkowych kosztów. Maksymalny okres spłaty takiego zobowiązania wynosi 60 dni. Po spłaceniu pierwszej pożyczki możemy oczywiście liczyć na kolejne, do maksymalnej kwoty wynoszącej 2.000 zł, również maksymalnie 60-dniowym terminem na spłatę zobowiązania wobec firmy. Minimalny okres spłaty wynosi 15 dni, istnieje również opcja pożyczenia pieniędzy na 30 dni.

Klientem firmy może zostać każdy obywatel Polski, który znajduje się w przedziale wiekowym pomiędzy 21 a 70 rokiem życia. Ważne jest, aby posiadać ważny dokument tożsamości, który potwierdzi nasz wiek oraz miejsce zamieszkania. Aby otrzymać pożyczkę od Ofin.pl należy najpierw zarejestrować się na stronie internetowej firmy. Niezbędne będzie tu podanie naszych podstawowych danych osobowych i teleadresowych. Zajmuje to dosłownie kilka minut.

Kolejnym krokiem, jest dokonanie przelewu kwoty wynoszącej 1 grosz na konto bankowe wskazane na stronie. Taki przelew może nastąpić jedynie z naszego osobistego rachunku bankowego. Ma on na celu przede wszystkim potwierdzenie naszej tożsamości, którą wskazywaliśmy w poprzednich krokach. Jest to niezwykle ważny element składania wniosku pożyczkowego.

Jeżeli firma zaakceptuje kwotę, o jaką wnioskowaliśmy i nie znajdzie innych przeszkód, możemy liczyć na ekspresowy przelew środków już po kilku minutach. Wszystko zależy oczywiście od tego, jaki bank prowadzi nasz rachunek. Warto zauważyć, iż jest to niezwykle wygodna forma pożyczania pieniędzy. Występuje to minimum formalności w bardzo krótkim okresie czasu. Nie musimy nawet wychodzić z domu, a pieniądze same wpływają na nasze konto.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *