vivus.pl

Browse By

Netcredit Opinie

Pożyczki Netcredit
Pożyczki Netcredit Opinie

Firma NetCredit działa na Polskim rynku dość długo, bowiem już od grudnia 2011 roku. Oferuje ona krótkoterminowe pożyczki skierowane do osób prywatnych, które ukończyły osiemnaście lat. Są to chwilówki, które dotyczą osób potrzebujących pilnie małej kwoty gotówki, znalazły się bowiem w ciężkiej sytuacji finansowej w danym momencie, lub czekają je niespodziewane wydatki.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Net Credit Sp. z o.o.
Adres: Al. Jana Pawła II 61 lok.10, 01-031 Warszawa
Telefon: 22 100 60 10
E-mail: info@netcredit.pl
Strona www: www.netcredit.pl
Godziny pracy firmy: 7:00 – 24:00
NIP: 527-26-70-266
REGON: 145874815
KRS: 0000401570

netcredit.pl

Firma oferuje swoim klientom pożyczkę gotówkową w kwocie od 150 złotych do aż 3.000 zł. Maksymalny okres kredytowania wynosi trzydzieści dni. Istnieje oczywiście możliwość odpłatnego odroczenia terminu spłaty wypłaconej klientowi pożyczki. Wysokość kwoty tak zwanej przedłużki uzależniona jest naturalnie od pożyczonej przez nas kwoty oraz od okresu czasu na jaki pragniemy odroczyć termin spłaty.

NetCredit oferuje pierwszą pożyczkę dla nowego klienta do kwoty wynoszącej nawet 1.500 zł całkowicie za darmo. Oznacza to, że pożyczając w tej firmie za pierwszym razem, oddajemy dokładnie tyle środków, ile nam wypłacono. Kwotę pożyczki ustala się po uwzględnieniu historii kredytowej klienta oraz wysokości jego obecnych zobowiązań finansowych. Firma chwali się faktem, iż decyzja w sprawie pożyczki jest przez nią podejmowana w piętnaście minut od złożenia wniosku pożyczkowego.

Wniosek składany jest całkowicie elektronicznie na stronie www.netcredit.pl. Firma wymaga od nas jedynie podstawowych danych osobowych oraz teleadresowych, podania serii i numeru dowodu osobistego oraz deklaracji dotyczącej naszych osiąganych miesięcznych dochodów i wskazania z jakiego tytułu je otrzymujemy. Pożyczka może zostać przelana na nasze konto bankowe, w terminie jednego dnia roboczego lub też odebrana przez nas w placówce pocztowej.

W przypadku opóźnienia się przez klienta ze spłatą pożyczki firma nalicza odsetki w czterokrotnej wysokości kredytu lombardowego Narodowego Banku Polskiego. Pozostałe koszty związane z nieterminową spłatą zobowiązania zawarte są w tabeli opłat dostępnej na stronie internetowej firmy NetCredit.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *