vivus.pl

Browse By

MotoPożyczka Opinie

Pożyczki motopozyczka
Pożyczki motopozyczka Opinie

Elastyczne rozwiązania w sektorze pożyczek na zakup samochodu to podstawa udanych relacji z klientem. W tej branży działamy od samego początku. Byliśmy współtwórcami m.in. Polskiego Towarzystwa Finansowego S.A. oraz Powszechnego Domu Kredytowego S.A. Doświadczenie i nowatorskie rozwiązania stawiają nas w czołówce specjalistów tej branży.

Dane firmy:

Nazwa firmy: MBR Finance Spółka Akcyjna
Adres: pl. Solny 16 50-062 Wrocław
Telefon: 71 337 50 58
E-mail: kontakt@motopozyczka.pl
Strona www: www.motopozyczka.pl
NIP: 898-220-42-56
REGON: 022190609
KRS: 0000535456

motopozyczka.pl

Dajemy coś więcej niż tylko pożyczki – stajemy się pośrednikiem w realizacji motoryzacyjnych marzeń naszych klientów. Unikatowa oferta i indywidualne podejście do osób korzystających z naszych usług pozwalają na zakup pojazdu nawet w przypadku ciężkiej przeszłości kredytowej odbiorców.

Jasne zasady i minimum koniecznych formalności stały się dla nas standardem w relacjach z każdym indywidualnym klientem. Nie trzeba martwić się trudnościami, bo wystarczy zostawić swoje dane kontaktowe. Doradca firmy zadzwoni osobiście w ciągu 24 godzin by porozmawiać o pożyczce, wyjaśnić wszelkie sprawy z nią związane i posłużyć radą co do optymalnego wyboru czasu spłaty.

Dalsze czynności to też nic trudnego. Pozytywne rozpatrzenie wniosku o pożyczkę oznacza, że jeszcze tylko podpisanie umowy i dopełnienie formalności związanych z ewentualnym zastawem dzielą pożyczkobiorcę od otrzymania nawet 100.000 złotych na konto.

Zakup nowego auta jest proste gdy partnerem w tej transakcji jest właśnie MotoPożyczka. Nie polegaj na przypadkowych ofertach i zaufaj specjalistom. Banalnie proste a jednocześnie w pełni profesjonalne rozwiązania gwarantują uczciwą i miłą obsługę. Pożyczka pod zastaw samochodu albo kredyt na zakup pojazdu? W tym jesteśmy zdecydowanym liderem.

Zaufaj ludziom, którzy nie tylko znają się na tym co robią, ale tworzą też nowe standardy dla rynku pośrednictwa związanego z finansowaniem zakupu pojazdów. Alternatywa dla bankowego kredytu jest na wyciągniecie ręki dzięki zespołowi, który dobrze wie jak wyjść naprzeciw oczekiwaniom klienta. To co możemy zaoferować to nie tylko gotówka, ale i rozwiązanie problemów.
Szybko spełniamy marzenia o szybkich samochodach!
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *