vivus.pl

Browse By

Lendon Opinie

Pożyczki lendon
Pożyczki lendon Opinie

Lendon.pl jest jedną z wielu firm, które funkcjonują obecnie na polskim rynku pozabankowych pożyczek krótkoterminowych. Oferuje ona pożyczki w niskich kwotach, na przejrzystych zasadach i warunki z krótkim terminem spłaty. Obsługa naszej pożyczki odbywa się całkowicie w formie elektronicznej, poprzez wypełnienie stosownego formularza online dostępnego na stronie internetowej www.lendon.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Pandamoney (Kredito24 Polska Sp. z o.o.)
Adres: ul. Belgijska 11 lok. 7, Warszawa (02-511)
Telefon: 2-100-6-444
E-mail: info@lendon.pl
Strona www: www.lendon.pl
Godziny pracy firmy: Od pn do pt: 08:00-21:00 w sob i nd:09:00-18:00
NIP: 5252 5489 58
REGON: 146563260
KRS: 0000453034

Aby otrzymać pożyczkę w interesującej nas kwocie, podobnie jak w przypadku innych firm tego typu, musimy najpierw wypełnić formularz rejestracyjny na stronie firmy. Potrzebne jest podanie niezbędnych danych, które pozwolą nas zidentyfikować. Na pewno musimy podać numer pesel oraz serię i numer dowodu osobistego.

Ponadto, po dokonaniu pisemnej rejestracji, jesteśmy zobligowani do potwierdzenia jej poprzez dokonanie przelewu z naszego konta osobistego kwoty wynoszącej 1 grosz. Ma to przede wszystkim na celu potwierdzenie naszej tożsamości, którą wskazaliśmy w trakcie rejestracji. W ten sposób potwierdzamy również numer naszego rachunku bankowego, na który życzymy sobie, aby firma przelała nam wnioskowaną kwotę pożyczki.

Po otrzymaniu przelewu i dokonaniu pozytywnej weryfikacji danych oraz pozytywnej decyzji pożyczkowej, możemy się spodziewać przelewu środków na nasze konto nawet po kilku minutach. Maksymalnie na przelew możemy czekać jeden dzień roboczy, zależy to od tego, jaki bank obsługuje nasz rachunek.

Lendon.pl oferuje swoim klientom pierwszą pożyczkę w kwocie maksymalnie 1.000 zł na okres wynoszący 30 dni. Klientem firmy może być osoba fizyczna, która posiada polskie obywatelstwo i nie widnieje w żadnym rejestrze dłużników. Jeżeli taki klient nie jest w stanie spłacić pożyczki w terminie, ma prawo oczywiście przedłużyć termin jej spłaty. Jedynym warunkiem jest dokonanie jednorazowej wpłaty na konto firmy we wskazanej przez nią wysokości. W tytule należy jasno zaznaczyć, iż wpłata ta dotyczy przedłużenia terminu spłaty naszej pożyczki. Jej wysokość uzależniona jest od wysokości wypłaconej nam kwoty oraz okresu o jaki przedłużamy wyznaczony nam termin.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *