vivus.pl

Browse By

Łatwykredyt Opinie

Pożyczki latwykredyt
Pożyczki latwykredyt Opinie

Łatwykredyt.pl to firma, która oferuje krótkoterminowe pożyczki swoim klientom. Aby móc skorzystać z jej usług trzeba być obywatelem Rzeczypospolitej Polskiej i posiadać ważny dokument potwierdzający tożsamość. Osoba taka powinna mieścić się również w przedziale wiekowym od dwudziestu do sześćdziesięciu pięciu lat i posiadać pełną zdolność do czynności prawnych.

Dane firmy:

Nazwa firmy: PolCredit Sp. z o.o.
Adres: ul. Irysowa 26A, 02-660 Warszawa
Telefon: +48 222282103
E-mail: info@latwykredyt.pl
Strona www: www.latwykredyt.pl
Godziny pracy firmy: od poniedziałku do piątku: 07.00 – 22.00, sobota – niedziela 9:00-20:00
REGON: 146251000
NIP: 5213635239

latwykredyt.pl

Konieczne jest zarejestrowanie się na stronie firmy pożyczkowej, podanie prawdziwych danych osobowych oraz teleadresowych, a także serii i numeru dowodu osobistego. Ponadto, należy przelać również jeden grosz, koniecznie ze swojego osobistego konta bankowego na jeden z numerów rachunków bankowych wskazanych na stronie internetowej firmy. Przelanie tej kwoty oznacza akceptację regulaminu udzielenia pożyczki. Oczywiście, w przypadku udzielenia kolejnej pożyczki nie ma już potrzeby przelewania takiej kwoty.

Firma Łatwykredyt.pl oferuje tak zwane chwilówki, których kwotę oraz okres spłaty wybieramy sami za pomocą suwaka na stronie. Maksymalnie możemy liczyć na pożyczkę w kwocie wynoszącej nawet 3.000 złotych. Pożyczając jednak pierwszy raz, nie otrzymamy większej kwoty niż 1.000 złotych na okres trzydziestu dni. Jeżeli jesteśmy posiadaczami rachunku w banku, w którym konto posiada również firma, na przelew nie będziemy czekać dłużej niż piętnaście minut. W innym przypadku okres oczekiwania może wydłużyć się do jednego dnia roboczego.

Firma przygotowała dla swoich klientów udogodnienie w postaci możliwości przedłużenia terminu spłaty o wybrany przez nas okres 7, 14 lub 30 dni kalendarzowych. Jeżeli wiemy, że nie jesteśmy w stanie oddać pieniędzy w terminie, powinniśmy dokonać wskazanej kwoty na rachunek bankowy z opisem w tytule, iż jest to przedłużenie. Nie ma limitu ilości przedłużeń spłaty. Pamiętajmy jednak o tym, że taka wpłata nie wpływa w ogóle na obniżenie wysokości kapitału do spłaty.
Jeżeli spłacimy pierwszą pożyczkę i nie mamy już żadnych zobowiązań wobec firmy, może nam ona udzielić kolejnej. Nie jest już ona jednak, tak jak w przypadku tej pierwszej bezpłatna. Wynosić może maksymalnie 3.000 zł, ale musimy się już liczyć z kosztami jej udzielenia.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *