vivus.pl

Browse By

Kobietazkasą Opinie

Pożyczki kobietazkasa
Pożyczki kobietazkasa Opinie

Wśród firm, które w ostatnim czasie pojawiają się na rynku chwilówek, nie brakuje takich, których procent przyznawalności kredytów jest astronomicznie wysoki. Marki te celowo nie weryfikują swoich klientów pod kątem ewentualnej przeszłości kredytowej czy windykacji albo zajęć komorniczych, ponieważ mają świadomość, że wielu klientów chwilówek nie byłaby w stanie przejść takiej weryfikacji. Są jednak i takie firmy jak kobietazkasa.pl, które wolą nie ryzykować podpisywaniem umów z nierzetelnymi klientami i celowo stawiają sobie oraz im wyższe wymagania.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Friendly Finance Poland Sp. z o.o.
Adres: ul. Złota 7 lok. 18, 00-019 Warszawa
Telefon: +48 22 388 32 10
E-mail: kontakt@kobietazkasa.pl
Strona www: www.kobietazkasa.pl
Godziny pracy firmy: od poniedziałku do piątku: 08.00 – 21.00
KRS: 0000448749
REGON: 146512445
NIP: 10700255046


Na portalu kobietazkasa.pl proces przyznawania kredytów jest ogólnie taki sam jak u konkurentów – należy podać swoje dane osobowe i kontaktowe, ale co bardzo ważne, nie trzeba dokonać przelewu na konto wskazane przez firmę w celu zakończenia rejestracji – wystarczy potwierdzenie poprzez link wysłany w wiadomości e-mail. Firma ta sprawdza jednak klienta o wiele wnikliwiej – przede wszystkim oczekując obywatela z ukończonym dwudziestym rokiem życia i stałym dochodem, co już może stanowić dla wielu przeszkodzę nie do przeskoczenia.

Z tego tytułu, mając często do czynienia z klientami o dobrym profilu finansowym, jest to także firma o zdecydowanie bardziej elastycznej ofercie – pożyczyć można za pierwszym razem wprawdzie tylko do 1.500 złotych, ale już każda kolejna pożyczka może wynosić aż do pięciu tysięcy. Klient sam decyduje się, na jaki okres chce pożyczyć pieniądze a do wyboru ma od siedmiu do trzydziestu jeden dni – dzięki temu zawsze można wybrać taki moment spłaty, aby nastąpił on zaraz po otrzymaniu wynagrodzenia.

Firma po podjęciu decyzji informuje klienta poprzez wiadomość e-mail – tam znajdują się wszystkie niezbędne do spłacenia kredytu dane oraz, co bardzo ważne umowa, którą klient powinien wydrukować i po podpisaniu odesłać do firmy. Nie wszystkie firmy trzymają się sztywno tej reguły i często wystarcza im przesłanie do klienta elektronicznej wersji umowy – zgodnie z prawem, którego portal kobietazkasa.pl stara się przestrzegać, umowa powinna zostać podpisana i odesłana.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *