vivus.pl

Browse By

KasaTak Opinie

Pożyczki kasatak
Pożyczki kasatak Opinie

Trzy kroki do pożyczki. Tylko tyle potrzeba do spełnienia swoich marzeń. Czy to możliwe? Ależ jak najbardziej! W pierwszym kroku wypełnić trzeba wniosek. W drugim wykonać przelew weryfikacyjny. W trzecim – cieszyć się pieniędzmi przelanymi już po 10 minutach

Dane firmy:

Nazwa firmy: Ferratum Bank Limited
Adres: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street 1551 Sliema, MALTA
Telefon: (71)716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl
Strona www: www.kasatak.pl
VAT: MT 2101-8613

kasatak.pl

Takiej błyskawicznej obsługi oczekiwać można tylko od prawdziwego lidera. KasaTak to część Grupy Ferratum – największego gracza na rynku mikropożyczek udzielanych przez sieć i telefon. Polskim klientom oferujemy niezwykle dogodne pożyczki w zakresie od stu do nawet dwóch tysięcy złotych. Każdy niezadłużony klient po dwudziestym pierwszym roku życia może skorzystać z oferty, jaką wybudowaliśmy na doświadczeniu i realnym spojrzeniu na potrzeby pożyczkobiorców.

Zespół specjalistów z przeróżnych obszarów świata finansów, opiera swoje rozwiązania na praktyce zdobytej w dziewiętnastu krajach na całym świecie. A jest to doświadczenie trudne do przecenienia. Nowoczesność i wygoda korzystania z naszych usług nie są wynikiem chwili, ale długiej i owocnej drogi w budowaniu renomy i pozytywnego wizerunku.

Zaufało nam już ponad milion klientów – zaufaj i Ty!
Wszystko co potrzebne jest do zawarcia umowy to własne konto bankowe i dowód osobisty. Formalności załatwiamy błyskawicznie i już w kwadrans podejmujemy decyzję o rozpatrzeniu wniosku. W ciągu godziny możesz cieszyć się całą sumą pożyczki przelaną na Twój rachunek.

Szybko i wygodnie. Uczciwie i nowocześnie. KasaTak to nie tylko pieniądze. To elastyczna i dynamiczna oferta skierowana do ludzi, którzy wiedzą czego chcą. Wszystko czarno na białym – bez zbędnego oczekiwania i ciągnących się procedur. Potrzebujesz pieniędzy na niespodziewany wyjazd? Może trafiła się okazja? Dowód osobisty i telefon komórkowy – tyle wystarczy by marzenia stały się rzeczywistością.

Zaufaj nam i nie martw się na zapas – nasza infolinia oraz e-mail otwarty jest na wszelkie pytania dotyczące składania wniosku, zawarcia umowy i przebiegu spłaty. Po co chodzić do banku, gdy do pożyczki są tylko trzy kroki?
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *