vivus.pl

Browse By

InCredit Opinie

Pożyczki incredit
Pożyczki incredit Opinie

Incredit jest firmą, która oferuje Polakom pożyczki krótkoterminowe, pozabankowe, całkowicie online. Nie są wymagane zbędne formalności, a na przelew środków możemy liczyć naprawdę w ekspresowym tempie. Pierwszą pożyczkę w kwocie nawet 1.500 zł na okres 30 dni możemy od firmy otrzymać całkowicie za darmo. Kolejne, niosą ze sobą niestety różne koszty.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Net Credit Sp. z o.o.
Adres: Al. Jana Pawła II 61 lok.10, 01-031 Warszawa
Telefon: 22 101 04 00
E-mail: info@incredit.pl
Strona www: www.incredit.pl
Godziny pracy firmy: 7:00 – 22:00
NIP: 527-26-70-266
REGON: 145874815
KRS: 0000401570

incredit.pl

Incredit oferuje nam następne pożyczki, po spłaceniu tej pierwszej do maksymalnej kwoty wynoszącej 5.000 zł na okres 24 miesięcy. Pożyczka taka spłacana jest przez nas w miesięcznych ratach. Sami, już wnioskując o pożyczkę możemy wybrać wysokość raty, jaką będziemy w stanie później spłacać. Jeżeli zaś w danym miesiącu nie jesteśmy w stanie spłacić raty, istnieje zawsze możliwość wydłużenia terminu spłaty raty o 7, 14 lub 30 dni, po uprzednim dokonaniu stosownej opłaty na wskazane nam przez Incredit konto bankowe.

Aby wnioskować o pożyczkę w tej firmie, trzeba być obywatelem Polski i mieścić się w przedziale wiekowym od 20 do 70 lat. Nasze obywatelstwo oraz miejsce zamieszkania i zameldowania potwierdzamy wpisując w stosownym formularzu dane z dowodu osobistego. Ponadto, jesteśmy proszeni również o podanie innych, podstawowych danych, które umożliwią firmie podjęcie sprawnej decyzji i identyfikację naszej osoby. Po uzupełnieniu formularza o wszystkie wymagane dane, jesteśmy następnie proszeni o dokonanie przelewu w kwocie wynoszącej 1 grosz z naszego osobistego rachunku bankowego na rachunek bankowy Incredit.

Ma to na celu przede wszystkim potwierdzenie wskazanych przez nas danych osobowych oraz naszej tożsamości. To także na ten rachunek bankowy firma dokona przelewu wnioskowanej przez nas kwoty po dokonaniu pozytywnej weryfikacji naszego wniosku pożyczkowego. Dlatego też wymagane jest, aby było to nasze konto, prowadzone na nasze aktualne nazwisko.

Firma gorąco zachęca wszystkie osoby, które mają chwilowe problemy ze spłatą bieżącej raty, bądź też kwoty przedłużenia, do niezwłocznego kontaktu z działem windykacji. Warto skorzystać jest z tej opcji i nie narażać się na dodatkowe opłaty z tytułu odsetek, czy też odpłatnie wysyłanych do nas monitów listownych czy smsowych.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *