vivus.pl

Browse By

Filarum Opinie

Pożyczki filarum
Pożyczki filarum Opinie

Rynek szybkich pożyczek gotówkowych pozabankowych przeżywa obecnie w Polsce rozkwit. Wiele osób decyduje się właśnie na taką formę pożyczania pieniędzy, z uwagi na ekspresowe tempo wypłaty gotówki oraz minimum formalności, jakich należy dopełnić, aby pieniądze znalazły się na naszym rachunku bankowym. Jedną z lepiej prosperujących firm, które oferują takie chwilówki jest Filarum.pl.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Rapid Finance Polska Sp. z o.o.
Adres: ul. Świętokrzyska 30/63, 00-116 Warszawa
Telefon: (22) 266 80 80
E-mail: info@filarum.pl
Strona www: www.filarum.pl
Godziny pracy firmy: 7:00 – 23:00
NIP: 5252542660
REGON: 146381003
KRS: 439376

Firma ta oferuje pierwszą pożyczkę swoim klientom w maksymalnej kwocie wynoszącej 1.000 złotych na okres spłaty wynoszący 30 dni. Po dokonaniu spłaty w terminie, możemy już wnioskować o kolejne pożyczki. Maksymalna kwota, jaką może nam pożyczyć Filarum.pl to 3.000 zł. Okres kredytowania jest jednak niezmienny i tak, jak w przypadku tej pierwszej wynosi maksymalnie 30 dni. Oczywiście, jeżeli mamy trudności ze spłatą zobowiązania w ustalonym z firmą terminie, istnieje możliwość przedłużenia terminu jej spłaty. Wystarczy jedynie dokonać przelewu na określoną kwotę na konto Filarum.pl. Kwota opłaty za przedłużenie może być różna. Zależy bowiem ona od kwoty pożyczki, jaką wypłaciliśmy oraz od ilości dni, o które chcemy przedłużyć termin tej spłaty.

Pierwsza pożyczka, tak jak w wielu firmach pożyczkowych oferowana jest klientom za darmo. Oznacza to dla nich tyle, że oddają dokładnie tyle, ile pożyczali, beż żadnych dodatkowych ukrytych kosztów. Taką umowę pożyczkową może zawrzeć z firmą każdy, kto posiada polskie obywatelstwo i jest w stanie potwierdzić poprzez podanie danych z dowodu osobistego adres zamieszkania na terenie Rzeczypospolitej Polskiej. Ponadto, potencjalny pożyczkobiorca musi się mieścić w granicach wiekowych pomiędzy 20 a 70 rokiem życia. Musi także posiadać aktualny numer telefonu oraz rachunek bankowy prowadzony na własne nazwisko.

Aby zarejestrować się na stronie, wystarczy wypełnić krótki formularz o swoje dane osobowe oraz teleadresowe. Ponadto, najważniejszym krokiem jest dokonanie z własnego rachunku tak zwanej opłaty rejestracyjnej w wysokości wynoszącej 1 grosz. Opłata taka ma na celu potwierdzenie naszej tożsamości, którą wskazaliśmy uprzednio oraz potwierdzenie naszego numeru rachunku bankowego.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *