vivus.pl

Browse By

Ferratum Opinie

Pożyczki ferratum
Pożyczki ferratum Opinie

W życiu każdego człowieka przychodzi taki moment, w którym potrzebuje szybkiej gotówki. Wiele firm oferuje swoim klientom pożyczki, które po pewnym czasie stają się ciężarem przez generowane duże opłaty związanych z zobowiązaniem. W trosce o osoby, które chcą uniknąć pętli zadłużenia powstała firma ferratum.pl Oferuje ona dwa rodzaje pożyczek. Są to pożyczki krótkoterminowe i długoterminowe.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Ferratum Bank Limited
Adres: Tagliaferro Business Centre, Level 6, 14 High Street 1551 Sliema, MALTA
Telefon: (71)716 22 22
E-mail: info@ferratumbank.pl
Strona www: www.ferratum.pl
VAT: MT 2101-8613


Te pierwsze oferowane są na 15, 30 i 60 dni. W tego typu usłudze mamy dostęp do kwoty od 100 do 2000 złotych, raty są o wiele niższe niż w przypadku pożyczki na długi okres spłaty. Pierwsza pożyczka na 30 dni jest darmowa, i możemy pozyskać do tysiąca złotych. Drugim sposobem jest pożyczka z dłuższym okresem spłat. Polega na tym, że mamy dostęp do trzech tysięcy złotych i możliwość rozłożenia ich na wygodne raty (od trzech miesięcy do jednego roku).

Co zrobić i gdzie iść jeśli zdecydowaliśmy się na usługi spółki ferratum.pl? Na szczęście nie musimy wychodzić z domu, a jedyne co musimy zrobić, to wypełnić internetowy wniosek. Nie potrzebujemy długich i zbędnych formalności oraz wyciągów z kont bankowych. Jedyne co ułatwi nam dostęp do szybkiej gotówki to Internet oraz telefon. Złożony przez nas wniosek rozpatrywany jest dosłownie natychmiast. Nie musimy czekać w długich kolejkach na decyzję. Rozpatrzony pozytywnie wniosek staje się podstawą do wypłacenia nam kwoty, o którą się ubiegaliśmy. Pieniądze otrzymamy już w 10 minut.

Jedynymi warunkami jakie musimy spełnić to ukończone 21 lat – ferratum.pl pożycza również osobom w podeszłym wieku. Jeżeli na myśl nasuwa się nam grad pytań, specjaliści ferratum.pl rozwiążą wszystkie wątpliwości. Już ponad trzysta osób w dwudziestu różnych krajach, dba o półtora miliona klientów z całego świata.

Liczba osób, którzy zaufali ferratum.pl cały czas rośnie. Jest to jeden z dowodów zaufania – to fundament, na którym opiera się idea firmy. Klienci często wybierają tę grupę, ponieważ chcą czuć się pewnie i bezpiecznie. Tutaj wszystko jest klarowne w trakcie, jak i przed skorzystaniem z usług. Każdy klient ma pewność co do rat, odsetek i terminów na uregulowanie pożyczki.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *