vivus.pl

Browse By

Extraportfel Opinie

Pożyczki extraportfel
Pożyczki extraportfel Opinie

Extraportfel.pl jest jedną z firm funkcjonujących obecnie na polskim rynku i oferujących swoim klientom tak zwane chwilówki, czyli krótkookresowe pożyczki w niskich kwotach, bez załatwiania zbędnych formalności. Jest to firma nowa w Polsce, która oferuje pożyczki w kwocie od 100 do 3.500 zł na okres nie dłuższy niż 45 dni. Obsługuje swoich klientów dla wygodny wyłącznie w formie online i zapewnia im stuprocentową poufność.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Creamfinance Poland Sp. z o.o.
Adres: ul. Puławska 111B, Warszawa 02-707
Telefon: 22 388-66-66
E-mail: info@extraportfel.pl
Strona www: www.extraportfel.pl
NIP: 525 254 89 58
KRS: 0000453034Aby otrzymać pożyczkę od firmy Extraportfel.pl, należy być obywatelem Polski i przebywać na jej terytorium. Trzeba mieć także ukończone 23 lata i legitymować się ważnym dowodem osobistym. Wniosek składa się za pośrednictwem strony internetowej. Uzupełnić należy podstawowe dane teleadresowe oraz numer i serię naszego dowodu osobistego i numer rachunku, na który chcielibyśmy otrzymać od firmy przelew gotówkowy. Automatyczny system wydaje nam decyzję w ciągu kilku minut. O decyzji firma poinformuje nas wysyłając sms na podany przez nas numer telefonu oraz wiadomość e-mail.

Dla klientów, którzy nie mają możliwości spłaty pożyczki w określonym w umowie terminie, firma przygotowała udogodnienie w postaci możliwości przedłużenia terminu jej spłaty. Mamy do wyboru opcję przedłużenia o 10, 20, 30 lub 45 dni. Kwota, jaką należy przelać na konto pożyczkodawcy uzależniona jest oczywiście od kwoty udzielonej nam pożyczki oraz od terminu, o jaki zdecydujemy się ją przedłużyć. Aby spłacić pożyczkę musimy dokonać przelewu całej kwoty na numer rachunku bankowego wskazany przez firmę, w tytule przelewu wpisując swój numer pesel.

Każdy klient ma możliwość całodobowego dostępu do swojego profilu na stronie internetowej, gdzie może zasięgnąć wszystkich informacji. Do dyspozycji pożyczkobiorców pozostaje także infolinia, której pracownicy również udzielają niezbędnych informacji, po dokonaniu weryfikacji danych osobowych. Extraportfel.pl to niewątpliwie doskonała oferta dla osób, które pilnie potrzebują gotówki na wybrany przez siebie cel, z którego nie muszą się nikomu tłumaczyć.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *