vivus.pl

Browse By

Eksprespożyczka Opinie

Pożyczki eksprespozyczka
Pożyczki eksprespozyczka Opinie

W dobie Internetu i błyskawicznych chwilówek na rynku wciąż pojawiają się nowe firmy świadczące usługi pożyczkowe. Specjalizują się one przede wszystkim w klientach ze złą historią kredytową lub formą zatrudnienia, które normalnie nie pozwala na ubieganie się o kredyty w bankach. Na liście takich firm od niedawna znajduje się także eksprespozyczka.pl, która jednak od reszty rynkowych konkurentów odstaje na etapie ułatwiania dostępu swoim klientom.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Argentum Capital Sp. z o. o.
Adres: ul. Mickiewicza 11/202, 16-400 Suwałki
Telefon: +48 224908999
E-mail: info@eksprespozyczka.pl
Strona www: www.eksprespozyczka.pl
Godziny pracy firmy: Poniedziałek – Piątek 8.00 – 17.00
KRS: 0000337492
REGON: 142016880
NIP: 5213540243

eksprespozyczka.pl

Kiedy większość marek specjalizujących się w chwilówkach umożliwia rejestrowanie konta i wnioskowanie o pożyczkę absolutnie każdemu użytkownikowi sieci bez względu na miejsce jego zamieszkania, exprespozyczka.pl chwali się swoim otwartym biurem w Poznaniu na ulicy Promienistej 87 i jedynie wizyta na miejscu jest w stanie umożliwić wnioskowanie o pożyczkę. Z tego względu firma swoją ofertę kieruje przede wszystkim do mieszkańców województwa wielkopolskiego, dla których ewentualna wizyta w Poznaniu nie jest tak dużym obciążeniem.

Pomijając tę drobną niedogodność, w pozostałych elementach firma ta nie różni się od konkurencji szczególnie – pożyczyć pieniądze mogą tutaj przede wszystkim obywatele Rzeczpospolitej Polskiej liczący od 18 do 75 lat. Ich historia kredytowa oraz forma zatrudnienia ma z tego względu dla pożyczkodawcy drugorzędne znaczenie – także młodzież wchodząca dopiero w życie jak i emeryci mogą z powodzeniem wziąć pieniądze od exprespozyczka.pl.

Do pierwszej, bardziej wnikliwej analizy klienta, niezbędny jest dowód osobisty, z którego klienci firmy biorą przede wszystkim PESEL. Dopełnienie wszystkich formalności za pierwszym razem może trwać nawet do godziny, ale przy każdej następnej pożyczce proces wnioskowania i przyznawania pożyczki jest uproszczony do minimum. Klient musi podpisać umowę z firmę, co przy stacjonarnym biurze nie jest żadnym problemem, a oprocentowanie pierwszej pożyczki wynosi czterokrotność wartości stopy kredytu lombardowego. Firma reklamuje się przede wszystkim jako idealne rozwiązanie dla studentów, emerytów i rencistów oraz zapewnia, że nie stanowi dla niej problemów klient z zadłużeniem czy w procesie windykacji.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *