vivus.pl

Browse By

Ekspreskasa Opinie

Pożyczki ekspreskasa
Pożyczki ekspreskasa Opinie

Ekspres Kasa to firma, która należy do grupy Ferratum. Ta specjalizuje się w udzielaniu krótkoterminowych pożyczek pozabankowych. Są to tak zwane chwilówki, które możemy otrzymać przez Internet lub wysyłając sms od ręki, bez zbędnych formalności i bardzo szybko. Oferta skierowana jest do osób, które pilnie potrzebują pieniędzy i będą je w stanie spłącić w okresie nie przekraczającym 60 dni.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Ferratum Poland Sp. z o.o
Adres: ul. Braniborska 2/10, 53-680 Wrocław
Telefon: (71) 716 22 22
E-mail: ekspreskasa@ekspreskasa.pl
Strona www: www.ekspreskasa.pl
Godziny pracy firmy: 9:00 – 21:00
NIP: 7010091551
REGON: 141136859
KRS: 0000289238

W Polsce Ekspres Kasa oferuje pożyczki krótkoterminowe w kwotach od 100 do 2.000 złotych na okres 15, 30 lub 60 dni. Pierwsza pożyczka, w maksymalnej kwocie wynoszącej 1.500 zł udzielana jest za darmo, kolejne niosą już za sobą koszty. O taką pożyczkę może ubiegać się osoba, która znajduje się w przedziale wiekowym od 21 do 70 lat i nie widnieje w danym momencie w Krajowym Rejestrze Dłużników. Fakt ten weryfikowany jest przez system, po dokonaniu przez nas aplikacji.

Jeżeli chcemy ubiegać się o pożyczkę za pośrednictwem firmy Ekspres Kasa, konieczne jest dokonanie rejestracji na platformie internetowej lub wysłanie smsa pod wskazany numer. Niezbędne jest oczywiście podanie podstawowych danych, za pomocą których jesteśmy identyfikowalni. Są to nasze dane osobowe, ale także dane teleadresowe. Musi również wskazać swój numer pesel oraz numer i serię dowodu osobistego.

Po wypełnieniu wstępnego formularza rejestracyjnego, możemy przystąpić do kolejnego kroku. Teraz niezbędne będzie dokonanie przelewu z naszego osobistego konta bankowego na kwotę wynoszącą 1 grosz. Takiego przelewu dokonujemy na wskazane uprzednio nam konto firmy. Pozwala on na potwierdzenie naszej podanej tożsamości, a także numeru rachunku bankowego, który wskazaliśmy we wniosku. Na ten właśnie rachunek otrzymamy środki finansowe, jeżeli firma podejmie wobec nas decyzję pozytywną.

Jeżeli wiemy już, że nie jesteśmy w stanie spłacić w określonym umową czasie zaciągniętej pożyczki, warto jest zdecydować się na jego odpłatne przedłużenie. Pamiętajmy jednak o fakcie, że przedłużać termin spłaty możemy jedynie dwa razy i o dokładnie taki czas, na jaki pożyczaliśmy za pierwszym razem. Aby przedłużyć termin spłaty, musimy dokonać opłaty w wysokości wskazanej przez Ekspres Kasę na podany numer rachunku bankowego.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

One thought on “Ekspreskasa Opinie”

  1. ela says:

    Niedawno wzięłam pożyczkę w Ekspres Kasie, był to mój pierwsze kontakt z takimi pożyczkami i jestem naprawdę mile zaskoczona, że pieniądze można uzyskać w tak łatwy i przystępny sposób. i tak szybko! pieniądze już oddane, także fajnie, ale gdyby trzeba znów skorzystam.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *