vivus.pl

Browse By

Cashport Opinie

Pożyczki cashsport
Pożyczki cashsport Opinie

W obecnej chwili na rynku firm świadczących usługi finansowe najszybciej swoją bazę klientów powiększają marki zajmujące się tzw. chwilówkami. Ich popularność wynika z kilku podstawowych czynników: bardzo wysoka przyznawalność wynikająca z uproszczonych metod weryfikacji klienta oraz natychmiastowo niemal realizowane przelewy. Dzięki temu klient ma możliwość, bez osobistego stawiennictwa i dostarczania zbędnych zaświadczeń, już w ciągu kilku minut dowiedzieć się o decyzji firmy pożyczkowej. Lista tych firm wydłuża się jednak z miesiąca na miesiąc i łatwo się we wszystkich tych ofertach pogubić. Warto więc porównać ze sobą szczegóły każdej z ofert.

Dane firmy:

Nazwa firmy: CASHSPORT.pl Sp. z o.o.
Adres: Aleja Konstytucji 3 Maja 2, 96-200 Rawa Mazowiecka
Telefon: (46) 814 21 63
E-mail: kontakt@cashsport.pl
Strona www: www.cashsport.pl
Godziny pracy firmy: codziennie 8 – 22
NIP: 8351605164
REGON: 360002856
KRS: 0000535562

cashsport.pl

Wśród nowych firm pożyczkowych na rynku znajduje się cashsport.pl, która także świadczy usługi finansowe tego typu i robi to na zasadach ogólnie zaakceptowanych w tej formie współpracy. Do założenia konta i dokonania weryfikacji klienta oczywiście niezbędny jest dowód osobisty. Firma zastrzega sobie jednak także prawo do żądania od klienta numeru telefonu oraz adresu e-mail, co ma głównie znaczenie ze względów formalnych – aby przejść weryfikację oraz otrzymać swoją elektroniczną wersję umowy, trzeba mieć skrzynkę mailową oraz telefon.

Naturalnie do zakończenia procesu oraz wskazania firmie pożyczkowej, gdzie mają trafić środki z pożyczki, niezbędne jest także posiadanie konta w banku. Wynika to z tego, że cashsport.pl podobnie jak jego konkurenci nie oferuje pożyczek gotówkowych. Wysokość przelewu rejestracyjnego, bez którego nie jest możliwe sfinalizowanie całego procesu, to jeden grosz i nie powinien być on problematyczny dla nikogo.

Firma, podobnie jak inne, zabezpiecza się przed nieuczciwymi klientami oferując pierwszą pożyczkę wyłącznie do kwoty rzędu pięciuset złotych. Klienci już sprawdzeni, którzy oddali pierwszą pożyczkę, mogą liczyć na natychmiastowe otrzymanie do tysiąca złotych. Pieniądze na koncie, w dobie przelewów ekspresowych, mogą pojawić się nawet w piętnaście minut po zakończeniu wszystkich formalności. Zwyczajowo całość należy oddać pożyczkodawcy w ciągu trzydziestu dni od zawarcia umowy, ale naturalnie w przypadku pojawienia się problemów ze spłatą długu – możliwe jest uregulowanie kwoty za przedłużenie o kolejny okres rozliczeniowy.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *