vivus.pl

Browse By

Cashper Opinie

Pożyczki cashper
Pożyczki cashper Opinie

Firma Cashper.pl nazywana jest przez wielu odkryciem roku 2014 wśród firm pożyczkowych. Oferuje ona pożyczki pozabankowe w niewielkich kwotach, wynoszących maksymalnie 2.000 zł na jasnych zasadach, w bardzo szybkim tempie, wyłącznie online i bez wychodzenia z domu.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Cashper, Przyjaciel w Finansach
Adres: ul.Jasna 14/16A 00-041 Warszawa
Telefon: (22) 206 21 49
E-mail: info@cashper.pl
Strona www: www.cashper.pl
Godziny pracy firmy: Pn – pt – 08:30 – 20:00, Sb – 10:30 – 16:00, Nd – zamknięte
REGON: 320395261
KRS: 0000288512

Klientem serwisu może zostać każda osoba, która posiada polskie obywatelstwo i ukończyła 21 rok życia. Warunkiem jest oczywiście posiadanie ważnego dowodu osobistego, który potwierdza powyższe wymagania. Aby otrzymać pożyczkę w wysokości od 100 do 2.000 zł, musimy jednocześnie posiadać stałe źródło dochodu, który miesięcznie powinien wynosić minimum 1.000 zł.

Okres kredytowania w firmie wybieramy sobie sami, wnioskując o przyznanie określonej kwoty. Może on wynieść maksymalnie 60 dni, co jest wyjątkowo długim okresem oferowanym na rynku. Co jest rzadkością wśród tego typu firm, w przypadku Cashper nie mamy możliwości przedłużenia terminu spłaty pobranej przez nas pożyczki. Musimy więc spłacić ją w terminie zawartym w umowie. W przypadku braku takiej spłaty firma przewidziała kary za każdy dzień opóźnienia w spłacie.

Aby otrzymać pożyczkę krótkoterminową, po pierwsze należy założyć swój profil na stronie internetowej firmy. Jesteśmy zmuszeni więc wpierw do wypełnienia krótkiego formularza osobowego. Należy podać podstawowe dane osobowe i teleadresowe, a także numer naszego telefonu komórkowego. Następnie, zostaniemy poproszeni, aby za pomocą aplikacji zalogować się online na nasz rachunek bankowy. Jest to niezwykle ważny proces, który umożliwia nam potwierdzenie naszej tożsamości i danych, które uprzednio podaliśmy. Na ten numer rachunku zostaną również skierowane środki pożyczkowe, jeżeli decyzja będzie pozytywna.

Firma deklaruje ekspresową wypłatę środków na nasz rachunek bankowy. Może to nastąpić nawet w ciągu 10 minut od akceptacji naszego wniosku. Wszystko zależy jedynie od tego, jaki bank prowadzi nasz osobisty rachunek. Jeżeli jest to bank, który współpracuje również z pożyczkodawcą, to pieniądze powinny znaleźć się na rachunku niezwłocznie.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

One thought on “Cashper Opinie”

  1. Halina99999 says:

    Uwazam, ze firma CASHPER.PL jest najlepsza na polskim rynku , popatrzcie jakie maja tanie pozyczki i wszystko online , ja nie mam zadnych zastrzezen ani uwag, bralam u nich wieksza pozyczke i wszystko przebieglo jak pisza, polecam wszystkim :))))

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *