vivus.pl

Browse By

Bigcredit Opinie

Pożyczki bigcredit
Pożyczki bigcredit Opinie

Tak zwane chwilówki cieszą się obecnie w Polsce ogromną popularnością. Korzystają z nich osoby, które w obecnej chwili nie mogą otrzymać kredytu w banku i takie, którym zależy głównie na tym, aby gotówkę otrzymać bardzo szybko, bez dokonywania zbędnych formalności. Pozabankowe pożyczki gotówkowe charakteryzują się tym właśnie, że aby je otrzymać musimy wypełnić jedynie minimalne formalności przez Internet, a na gotówkę w niektórych przypadkach oczekujemy dosłownie kilkanaście minut, maksymalnie jedną dobę. Jedną z takich firm, działającą obecnie na polskim rynku jest firma BigCredit, która swoją ofertę kieruje do zdecydowanych na obsługę w formie online pożyczkobiorców.

Dane firmy:

Nazwa firmy: Bigcredit Sp. z o.o.
Adres:Elektoralna 13 lok. 103, 00-137 Warszawa
Telefon: 22 350 00 00
E-mail: info@bigcredit.pl
Strona www: www.bigcredit.pl
Godziny pracy firmy: pn-pt: 8-19, sb-nd: 9-16
NIP: 8442342380
REGON: 200437593
KRS: 0000384925

bigcredit.pl

Aby otrzymać pożyczkę od tej firmy trzeba spełnić jedynie kilka prostych warunków. Po pierwsze, należy mieć polskie obywatelstwo i być osobą fizyczną. Po drugie, należy zmieścić się w przedziale wiekowym pomiędzy 21 a 65 lat. Nadto, osoby które chcą pożyczyć pieniądze od firmy muszą móc pochwalić się dobrą historią kredytową oraz posiadać stałe źródło dochodów.

Pierwszą pożyczkę, w wysokości maksymalnie 1.000 złotych otrzymujemy od firmy na zachętę za darmo. Oznacza to, że nie musimy pokrywać żadnych dodatkowych kosztów i oddajemy dokładnie tyle, ile sami otrzymaliśmy na swoje konto. Później, po spłaceniu pierwszej pożyczki możemy otrzymać kwotę 1.500 zł, a po jej spłaceniu nawet 2.000 zł. Maksymalny okres na zwrot pobranej pożyczki wynosi 30 dni, jednakże jeżeli mamy problemy z jej spłatą, zawsze możemy przedłużyć termin jej spłaty wpłacając odpowiednią kwotę.

Aby zawnioskować o pierwszą pożyczkę, wystarczy jedynie wypełnić formularz rejestracyjny, dostępny na stronie internetowej o swoje podstawowe dane osobowe i teleadresowe. Następnym krokiem jest dokonanie wpłaty w wysokości wynoszącej 1 grosz na wskazane przez firmę konto bankowe ze swojego imiennego rachunku bankowego. Pozwala to na natychmiastowe potwierdzenie naszej tożsamości oraz potwierdzenie numeru rachunku, na który to zostaną przelane wnioskowane przez nas środki.
Polecane oferty

Firma Okres kredytowania Wysokość pożyczki
Pożyczki Filarum1 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Netcredit 1 - 30 dni 150 - 4000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!
Pożyczki Łatwykredyt 7 - 30 dni 100 - 3000 zł Pierwsza pożyczka za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *